Faq

Pro aktuální informace nás prosím kontaktujte na tel. čísle konkrétní ordinace, případně na facebookové stránce ordinace.

Ano, možnosti bělení zubů konzultujte s Vaším ošetřujícím lékařem a on Vám doporučí nejlepší postup.

Nejlepší je si nejprve zavolet do ordinace a domluvit si čas, kdy máte přijít na ošetření. Pokusíme se Vás ošetřit co nejdříve mezi objednanými klienty.

Jakmile se tuto informaci dozvíte, zavolejte do ordinace a domluvte si nový termín. Budeme tak moci místo vás ošetřit někoho jiného.

Doporučujeme jako zlatý standard kartáček Curaprox CS 3960 super soft, dále kartáčky TePe, Sensodyne tak i Sonické Philips s tlakovým senzorem. Výše uvedené kartáčky jsou nás v ordinacích k dostání. Zeptejte se svého ošetřujícího lékaře a dentální hygienistky, správný výběr pomůcek je klíčový v péči o dutinu ústní.

Všechny naše zařízení spolupracují se všemi zdravotními pojišťovnami v České republice.

Ano, děti by měly chodit také na dentální hygienu stejně jako rodiče.​ Správná technika čištění ušetří peníze a udrží zdravý a krásný úsměv po celý život.

Doporučujeme používat pasty a ústní vody značek Herbadent, Elmex, Meridol, Sensodyne či Zendium, případně dbát na doporučení ošetřujícího lékaře.

Copyright Pekárek Stomatologie © 2022