Kariéra

KARIÉRA

Do našeho týmu přijmene zubního lékaře/ku, sestřičku a dentální hygienistku !
Místa vhodná i pro absolventy !

Odborným garantem zubní péče v naší společnosti je MUDr. Marcel Pekárek, který má více jak 30-ti letou praxi jako zubní lékař, kdy od roku 1994 pracuje v privátu. Máme více jak 20-ti letou zkušenost se zaměstnáváním absolventů i lékařů s praxí. Někteří z nich u nás pracují více jak než 10 let. Určitě se ptáte, jak je to možné, že zaměstnanci naší společnosti neodcházejí do svých vlastních praxí a raději zůstávají pod křídly naší společnosti? Tak čtěte dále ...

 

Naše zařízení jsou na vysoké úrovni vybavení:

  • Luxusní stomatologická souprava od americké firmy A-dec řady 500, která nabízí maximální komfort pro lékaře i pacienta.

  • Osvětlení značky CACAN

  • Intraorální a panoramatické rtg od firmy GENDEX

  • Unikátní systém aplikace kompozitním materiálů SONIC FILL

  • Špičkové lupové brýle značky ZEISS

  • Endomotor s integrovaným apexlokátorem RERIPROC GOLD

  • Bezdrátovou obturační jednotku ELEMENTS FREE

 

Poskytujeme kompletní know-how a zázemí rodinné firmy.

 

Náš kvalitní a zkušený personál: sestřičky, dentální hygienistky,... Většina našich zařízení má recepci (recepční zajišťuje např. objednávání a účtovnání), nástrojové, přístrojové a materiálové vybavení na vysoké úrovni.

 

Zajišťujeme dostatek klientely a marketing. Naše cenové relace jsou rozumné, aby praxe prosperovaly, ale zároveň neodrazovaly klienty. Poskytujeme služby v rozsahu praktického zubního lékařství. Externě spolupracujeme s ortodontistou, implantologem a stomatochirurgem.

 

Přijmeme zkušeného lékaře/ku i absolventa/ku !

 

Zajistíme úvodní zaškolení zkušeným lékařem, nabízíme vysoké platové podmínky, zaměstnanecké benefity jako jsou služební byt a vůz.

Vaše finance se navíc brzy dostanou na úroveň, která prakticky odpovídá Vašemu zisku po zdanění, pokud byste byli ve vlastních praxích. Odpadne Vám veškeré papírování, které se v dnešní době musí zpracovat a jiná administrativní zátěž.

Pokud usilujete o získání vyšší odbornosti, jsme velmi nápomocni s realizací Vašich ambicí a podporou ve vzdělávání.

 

Jako pobídku při rozhodování Vám nabízíme možnost získání měsíčního stipendia ve Vašem pátém ročníku studia ve výši 5–10 tisíc korun, pokud k nám nastoupíte alespoň na tři roky. Výši stipendia si stanovíte sami a odvíjí se od následné délky praxe v naší společnosti.

 

Poskytujeme také možnost studijní praxe v našich ordinacích (ve spolupráci s LF – UK Hradec Králové). Tato zkušenost Vám může pomoci při budoucím rozhodování.

 

Rádi Vás přivítáme osobně například na pracovišti v Čáslavi, o všem si podrobně pohovoříme při prohlídce pracoviště.

 

Aktuální volná místa jsou v Čáslavi, Přelouči, Třemošnici, Horním Jelení a Náchodě.

 

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás na mob. 604682187 nebo email marcelpekarek@seznam.cz.